ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

25.11. vyráběli žáci druhých tříd a žáci čtvrté třídy adventní věnce. Děti se velmi těšily a přinesly si na vyrábění spoustu pěkných materiálů.

Paní učitelky ve 2. A a ve čtvrté třídě zvolily klasickou výrobu s věnečky a chvojím. Ve 2. B vyráběli žáci netradiční věnečky, kdy použili papírové tácky a různé ozdobičky se svíčkami. Žáci prožili velmi pěkné předvánoční dopoledne.

Mgr. K. Křivánková, Mgr. M. Kubicová, Bc. E. Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol