ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Zveme budoucí prvňáčky na Tři podharťské oříšky spojené s Dnem otevřených dveří, který je určen pro všechny naše příznivce. Akce se bude konat ve středu 15. března 2023. Prvňáčkové, na Tři oříšky si, prosím, zarezervujte vhodný termín >> ZDE <<.

Číst dál...

Zveme Vás na letošní Podharťský masopust, který se koná 21. února 2023. Masky se před školou předvedou v 10:15 a poté v 10:45 se vydají směrem k nemocnici na průvod Podhartí.

Číst dál...

Žáci naší školy se zúčastnili projektu Příběhy našich sousedů. Přijďte se podívat na to, jak si poradili s rolí dokumentaristy a přípravou audioreportáže, videoreportáže nebo animace. Představí vám nejen své projekty, ale především pamětníky, jejichž životy během půlroční práce mapovali. Dorazte si je vyslechnout a podpořit.

pribehy nasich sousedu 2022

Zveme Vás na letošní Podharťský masopust, který se koná 22. února 2022. Masky se před školou předvedou v 10:30 a poté v 11:00 se vydají směrem k nemocnici na průvod Podhartí.

pozvanka masopust 2022

Víte, co dělá Vaše dítě na internetu? Víte, jaký obsah sdílí na sociálních sítích? Víte, co je to TikTok, netolismus nebo stalking?

Připravili jsme pro Vás další webinář, tentokrát na téma "Bezpečnost v kyberprostoru". Je určen především rodičům, ale i dalším zájemcům z řad přátel naší školy. Poslední hodina semináře je vyhrazena pro Vaše dotazy a diskuzi.

Číst dál...

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol