ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve dnech 29. 5. – 30. 5. 2018 se zúčastnilo družstvo starších žáků krajského kola dopravní soutěže v Rychnově nad Kněžnou.

Naši školu reprezentovali Adéla Hermanová, Adéla Kühnelová, Vojtěch Polák a Václav Lokvenc. První disciplínou byla jízda po dopravním hřišti, dále testy z pravidel silničního provozu, poskytování první pomoci při autonehodě a první den soutěže zakončila jízda zručnosti. Po ukončení první části jsme odjeli do Sněžného v Orlických horách, kde jsme se ubytovali v chatkách a následoval zábavný program. Druhý den byl závěr soutěže – práce s mapou a vyhodnocení. Naši žáci si vedli výborně, umístili se na 4. místě. Družstvo starších žáků postoupilo do kraje již třikrát. Zaslouží si velkou pochvalu a moc jim všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Jsou vzorem pro své kamarády.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.