ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 22. 5. se třída 7. A, vydala realizovat projekt Extra Třída. Naším cílem je postavit altánek u léčebny dlouhodobě nemocných ve zdejší nemocnici.

Společně s panem Žižkou jsme se tu sešli, abychom domluvili konečnou podobu altánku. Začali jsme tím, že pan Žižka přivezl plachtu na zem, dřevěnou drť a také hrábě, smetáky, kolečka a my jsme se s chutí pustili do práce. Nejprve jsme naměřili plachtu, kterou jsme následně rozstříhali a položili na zem. Poté jsme ji zasypali dřevěnou drtí, aby nebyla vidět. Potom jsme si vybrali vzorky na plachtu, kterou uděláme příště. Velký dík patří panu Žižkovi, který nám realizaci umožnil a rovněž panu Křížovi, který nám dovezl malé občerstvení a taky si pro nás připravil „překvapení“ v podobě rozhovoru s reportérem z Českého rozhlasu. Jsme rádi, že se o našem projektu ví a těším se na příště.

žáci 7.A

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.