ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Last day of April in our school was special… Pardon… Poslední dubnový den se na naší škole uskutečnil projektový den v anglickém jazyce s rodilými mluvčími.

Tématem byli slavní evropští rodáci a jejich přínos pro lidstvo, zprvu tajemnými bytostmi byli například: Albert Einstein, Kryštof Kolumbus, George Best, Agatha Christie, Mary Leakey nebo Coco Chanel. Žáci si na šesti stanovištích otestovali svou jazykovou vybavenost, vyzkoušeli různé zábavné aktivity v angličtině, snažili rozluštit hádanky a hlavně mohli mluvit s rodilým mluvčím. Ti naši byli původem z Anglie, Irska a Spojených států, i děti si všimly jejich různých přízvuků. Po celou dobu projektu žáci vytvářeli projektový plakát své vymyšlené země, do kterého na každém stanovišti přidávali další informace. Takto vytvořený plakát na závěr skupiny představily a okomentovaly, lektoři jim za to napsali několik pochvalných a povzbuzujících vět. Každý účastník projektu získal za svou práci zasloužený diplom a hlavně zkušenosti s opravdovou angličtinou. S projektovým dnem byli spokojeni lektoři učitelé, všichni si ho užili a zažili spoustu legrace. 

Mgr. Lenka Paťavová, Bc. Ida Šturmová a Mgr. Vojtěch Hulík

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol