ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

ZŠ Podharť se zúčastnila 2. kola výběrového řízení Malých grantů, které vypsal fond T-Mobile ve spolupráci s občanským sdružením AISIS.

Cílem je dát žákům a studentům možnost, jak realizovat své sny a zároveň se naučit psát projekty, které jsou dnes již důležitou klíčovou kompetencí pro život. Vzhledem k faktu, že jsme se probojovali do užšího výběru jako jediná základní škola, staneme se v oblasti Malých grantů vlastně průkopníky a nápady našich mladších žáků se nejspíš neobejdou bez pomoci pedagogů . V nejbližších dnech získáme od fondu T-Mobile 66 000,-Kč, z nichž bude financována řada zajímavých činností a projektů, o nichž Vás budeme průběžně informovat.

Mgr. Stanislava Vojtíšková, zástupkyně ředitelky školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol