ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V rámci Malých grantů na podharťské základní škole uskutečnili prvňáci a druháci 14.-15. března předvelikonoční projekt "Noc ve škole".

Během pátečního odpoledne se dozvěděli něco o zvycích spojených s Velikonoci, vyzkoušeli si některé techniky zdobení kraslic, jako je malování voskem, polepování slámou apod. Za malé pomoci dospělých si sami upekli mazance a jidáše, na kterých si pochutnali při sobotní snídani. Něco málo zůstalo i na ochutnání pro rodiče. Společně si děti zahrály hry a zasoutěžili si. Páteční program byl zakončen stezkou po ztemnělé škole. Cestou osvícenou pouze svíčkami čekalo na odvážné děti plnění úkolů, za které získaly sladké odměny. Protože tuto cestu prošli opravdu všichni, mohli se za svou odvahu těšit z "Bubáčkova diplomu". I když děti neměly ustláno "na růžích", ale na žíněnkách, spalo se jim po dni plném zážitků dobře.

Mgr. H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol