ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V úterý 15. 4. jsme uvítali návštěvu ze ZŠ Hajnice, Kocbeře a Vítězné.

Žáci z 9. ročníku jim připravili zajímavé dopoledne plné různých úkolů či her a také se jim náležitě věnovali. Věříme, že jednotlivá stanoviště naše hosty zaujala a že u nás strávili příjemné dopoledne.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol