ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Hlavně díky dětem se o víkendu 26.-27.dubna podařil uskutečnit další z projektů "Malé granty", financovaných společností T-Mobile.

Cílem bylo zútulnit prostory dílny barevnými dětskými obrázky, které si děti na stěny samy namalují. Akce se zúčastnily děti z kroužku "Tvořivých dílen" a "Keramiky". Účast byla veliká a nadšení ještě větší. Zda se nám práce povedla, můžete sami posoudit z fotografií na našich webových stránkách nebo při návštěvě pracovní dílny přímo ve škole.

Všem "malířům" patří veliký dík za jejich snahu. Myslím, že na svůj výsledek mohou být náležitě pyšní. Nyní již chystáme realizaci dalšího projektu a tím je orientační tabule v prostorách školy. Držte nám pěsti, ať se dílo podaří a nikdo již v naší škole nezabloudí.

Markéta Hošková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol