ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Náš projekt pokračuje, tentokrát spolupráce s městskými hasiči. Všem v čele s jejich hlavním velitelem panem Brdičkou patří velký dík celé školy ZŠ Podharť.

Dne 29. 5. 2008 jsme měli cvičnou evakuaci. Začalo to tak, že v rozhlase školy paní ředitelka hlásila, že hoří. Museli jsme okamžitě opustit školu a vzít s sebou třídní knihu. Venku se každá třída seřadila do zástupu a jeden z nás šel nahlásit, že naše třída byla evakuována. Hned přijeli hasiči, šli dovnitř a zjistili, že ve škole nikdo nezůstal. Potom jsme šli na stadion, kde nám ukazovali jak se hasí hasicími přístroji. Několik ohňů, různé hasicí přístroje. Hasil i pan učitel Novotný, náležitě oblečený. Když skončili tak jsme si mohli vše prohlédnout. Hasiči ukazovali obleky proti ohni a plynu, potom jsme si mohli vše vyzkoušet, prohlédnout hasičské auto, podívat se na střechu i dovnitř do kabiny.

Nakonec jsme měli závody a vítěz vyhrál podpis velitele hasičů pana Brdičky. Cvičná evakuace skončila a šli jsme do školy. Byla to další část projektu 3. a 4. třídy - Bezpečná silnice

Hela Petrová, Andrea Zaorálková, Nicole Karešová, Tomáš Lev - žáci 4. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol