ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve čtvrtek 5. 6. 2008 žáci 1. a 2. třídy ZŠ Podharť navštívili starší spoluobčany na Oddělení následné péče v Městské nemocnici ve Dvoře Králové n/L. Potěšili je krátkým kulturním programem.

Společně zarecitovali veselé básničky, zazpívali písničky Boleslav, Boleslav a Kdyby byl Bavorov s doprovodem akordeonu. Vystoupení bylo zpestřeno hrou na zobcovou flétnu, kde se představily děti ze zájmového kroužku pod vedením paní Markéty Hoškové. Na závěr předali žáci malé dárky v podobě obrázků, které sami namalovali na skleněné destičky, jimiž mohou pracovníci oddělení vyzdobit interiéry. Děti byly potěšeny potleskem přítomných a poděkováním paní primářky Chytré a vrchní sestry i pozvánkou na další vystoupení.

K. Křivánková a H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol