ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 5. 6. 2008 žáci 1. a 2. třídy ZŠ Podharť navštívili starší spoluobčany na Oddělení následné péče v Městské nemocnici ve Dvoře Králové n/L. Potěšili je krátkým kulturním programem.

Společně zarecitovali veselé básničky, zazpívali písničky Boleslav, Boleslav a Kdyby byl Bavorov s doprovodem akordeonu. Vystoupení bylo zpestřeno hrou na zobcovou flétnu, kde se představily děti ze zájmového kroužku pod vedením paní Markéty Hoškové. Na závěr předali žáci malé dárky v podobě obrázků, které sami namalovali na skleněné destičky, jimiž mohou pracovníci oddělení vyzdobit interiéry. Děti byly potěšeny potleskem přítomných a poděkováním paní primářky Chytré a vrchní sestry i pozvánkou na další vystoupení.

K. Křivánková a H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol