ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

6. června 2008 vyšlo první číslo časopisu naší školy – Blik blesk Podharť. Nejdříve byly vybrány rubriky, které budou v čísle zastoupeny, pak proběhl sběr a zpracování vlastního obsahu výtisku.

Toto číslo je velmi tematicky rozrůzněné – historie školy, rozhovor s paní ředitelkou, statistika školy, tipy na výlety, ale i něco pro zábavu. Každý v něm tedy najde, co ho zajímá. Časopis připravili a zpracovali žáci páté třídy.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol