ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Děti z I. stupně ZŠ Podharť vyrazily na tábor plný her, turistiky a angličtiny na Pomezní Boudy – pension Blesk. Díky podpoře Malých grantů od T-Mobile získali všichni účastníci trička a kšiltovky, které barevně symbolizovaly přírodní živly – oheň, vítr, voda a země.

Tyto symboly nás provázely celým táborem např. v podobě živláků (peníze, které děti získávaly za své výkony). Za naspořené živláky si táborníci na konci pobytu nakoupili různé odměny. Jelikož nám počasí přálo, mohli jsme zdolat nejvyšší horu Čech – Sněžku, pořádat olympijské hry, překonat těžké překážky při Bleskové stezce a další zajímavé hry. Nebyly pouze sportovní aktivity, ale i rukodělné a anglické bloky, kde si děti zdobily textilními barvami měšce na své živláky, vyráběly dřevěné medajlonky na krk, procvičily si již známá slovíčka, ale i naučily nová. Děti společně s učiteli utvořili príma partu, proto si celý týden báječně užili.

Radan Černý, Markéta Hošková, Ida Šturmová, Iva Codrová, Šárka Ruprichová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol