ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Vážení rodiče, naše škola se zapojila mezi prvními do projektu MŠMT a EU pod názvem Ovoce do škol.

Všichni žáci 1.–5.ročníku budou nyní dostávat prozatím jednou týdně ke svačině zdarma ovoce. Tato opatření mají podpořit změny stravovacích návyků a vést ke zvyšování spotřeby ovoce a zeleniny u dětí, následně i ke snižování dětské obezity. Jedná se o čerstvé ovoce a zeleninu, popřípadě o balené čerstvé ovocné či zeleninové šťávy, pokud budou bez obsahu přidaných cukrů, tuků, soli a sladidel a neobsahují konzervanty. Četnost dodávek bude záviset na celkovém počtu přihlášených dětí v republice, minimálně však jednou za měsíc. O projektu se více dočtete na stránkách MŠMT.

Mgr. S. Vojtíšková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol