ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci druhých tříd v rámci celoměsíčního projektu absolvovali první část a sice "barevný týden".

Tak jak se mění listy na stromech, tak se měnily barvy v našich třídách. Každý den byl jiný. Každý den přišly žáci do školy v jiné barvě. Vystřídaly se červená, oranžová, žlutá, hnědá a týden jsme zakončili v barvě zelené. V českém jazyce jsme se naučili barevnou báseň o podzimu, každý den jsme vybarvovali lístečky, pozorovali a zaznamenávali si proměny v přírodě. Společně jsme nasbírali barevné lísty a vyrobili z nich podzimní postavičky. Příští týden bude "bramborový" a jak probíhal se opět dozvíte na našich stránkách.

žáci 2. A, 2. B a tř. uč.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol