ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Vážení rodiče, naše škola se zapojila mezi prvními do projektu MŠMT a EU pod názvem Ovoce do škol.

Všichni žáci 1.–5.ročníku budou nyní dostávat prozatím jednou týdně ke svačině zdarma ovoce. Tato opatření mají podpořit změny stravovacích návyků a vést ke zvyšování spotřeby ovoce a zeleniny u dětí, následně i ke snižování dětské obezity. Jedná se o čerstvé ovoce a zeleninu, popřípadě o balené čerstvé ovocné či zeleninové šťávy, pokud budou bez obsahu přidaných cukrů, tuků, soli a sladidel a neobsahují konzervanty. Četnost dodávek bude záviset na celkovém počtu přihlášených dětí v republice, minimálně však jednou za měsíc. O projektu se více dočtete na stránkách MŠMT.

Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol