ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Naše škola se prostřednictvím eTwinningu zapojila do mezinárodní spolupráce škol. Konkrétně spolupracujeme se školami z celé Evropy na projektu Mathem'alphabet book.

Žáci si při práci na projektu procvičují nejen své jazykové znalosti, ale i z výpočetní techniky, matematiky a musí projevit i značnou dávku kreativity.

V rámci programu eTwinning jsme se též zúčastnili Maratonu, při kterém jsme nenaběhali x-kilometrů, ale přenocovali ve škole a vyráběli příšerku, jejíž popis nám poslala škola ze Vsetína v rumunštině a my na oplátku posílali popis imaginárního stvoření do Čelákovic ve švédštině.

zde se dozvíte více  http://2010maraton.blogspot.com

Těšíme se na další akce a projekty, které nám pomohou zdokonalovat se a to nejen jazykově.

Bc. Ida Šturmová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol