ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V letošním roce jsme se opět zapojili do mezinárodní spolupráce se školami, tentokrát z Francie, Polska, Portugalska a Španělska.

9. třída připravila powerpointovou prezentaci, ve které se představili ostatním žákům. V dalším kroku budeme studovat matematické pojmy ohledně symetrie a seznamovat se s Francouzskými zahradami. V rámci projektu vzniká blog

zde se dozvíte více  http://gardensofmaths.blogspot.com 

Bc. Ida Šturmová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol