ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Logo Královéhradeckého kraje

Dne 16. 12. se žáci 7. třídy vydali vstříc bílé stopě v areálu Benecko. První sníh na horách nám umožnil zahájit přípravu na lyžařský výcvik. Po seznámení a nácviku běžecké techniky nám nic nebránilo vydat se na první výpravu v tomto školním roce.

Zahájili jsme projekt "Běžkování v Podharti", na který škola obdržela finanční dotaci od Královéhradeckého kraje. V rámci projektu jsme zakoupili běžkařské sety a materiálně tak zajistili naplnění cílů v projektu např.: krátkodobé výlety do nejbližšího okolí během sportovních her, tělesné výchovy a výchovy ke zdraví, rozšířenou nabídku lyžařských aktivit v rámci jednodenních zájezdu do ski areálu Zvičina, Benecko atd., ale zároveň také využití již dosažených sportovních dovedností v rámci lyžařského výcviku a prožívání pohybu ve vysokohorském prostředí s krásnými výhledy při celodenních túrách do nejvyšších partií Krkonoš. Díky grantu umožníme účast na těchto akcích i dětem ze sociálně slabších rodin, které nemohou vzhledem k finančním možnostem zakoupit lyžařské vybavení.  Chtěli bychom tímto krokem podpořit utužování zdravého životního stylu, zvyšování fyzické kondice, zlepšování pohybové koordinace žáků naší školy a získat pozitivní vztah dětí k pohybovým aktivitám v přírodě.

Mgr. Radan Černý, Mgr. Petr Novotný

 Akce byla realizována za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol