ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Všechny děti i učitelé naší školy děkují manželům Pastvovým za sladký sponzorský dárek k MDD.

Přestože za vysvědčení všichni nejspíš sladkou odměnu od rodičů neobdrží, cukrárna U Pastvů ocenila za celoroční snahu o vzdělání všechny děti bez rozdílu a k mlsání je opravdu nebylo třeba nutit. Ještě jednou děkujeme!!

Mgr. Karel Fliegr

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol