ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Nadační fond J. Luxe, který poskytuje osvětu a podporu aktivitám duchovní, psychologické i jiné pomoci nemocným leukémií, podporuje též aktivity usilující o vytváření přátelských vztahů a etické výchovy.

A právě v soutěži Program etické výchovy a etického vzdělávání získala na slavnostním vyhlášení v Hradci Králové naše škola 3. místo.

Zároveň byla ve výchově dětí a mládeže a jejich vedení k etickým a morálním hodnotám oceněna i Královéhradeckým krajem, kde získala 2. místo. Obou ocenění, která jsou spojena navíc s finanční podporou, si velice vážíme. Jsou pro nás povzbuzením v další činnosti.

Mgr. Stanislava Vojtíšková, ředitelka školy

o lux01

o lux02

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol