ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Nadační fond J. Luxe, který poskytuje osvětu a podporu aktivitám duchovní, psychologické i jiné pomoci nemocným leukémií, podporuje též aktivity usilující o vytváření přátelských vztahů a etické výchovy.

A právě v soutěži Program etické výchovy a etického vzdělávání získala na slavnostním vyhlášení v Hradci Králové naše škola 3. místo.

Zároveň byla ve výchově dětí a mládeže a jejich vedení k etickým a morálním hodnotám oceněna i Královéhradeckým krajem, kde získala 2. místo. Obou ocenění, která jsou spojena navíc s finanční podporou, si velice vážíme. Jsou pro nás povzbuzením v další činnosti.

Mgr. Stanislava Vojtíšková, ředitelka školy

o lux01

o lux02

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol