ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci 1. B se zúčastnili velice pěkné akce, kterou jedenkrát do roka pořádá knihovna SLAVOJ a jmenuje se "NOC S ANDERSENEM".

Na děti čekala spousta soutěží, putování městem podle obrázkové mapy, výstup na věž kostela sv. J. Křtitele. Každé z dětí obdrželo pamětní list a medaili od skřítků - Karkuláka, Tesaříka a Skudibíka. Pochvalu dostali i rodiče, kteří napekli dobroty pro dlouhou noc s makovým mužíčkem. Dětem se akce moc líbila a všichni moc děkují všem hodným lidem v knihovně, kteří pro ně takovou pěknou akci připravili. Těší se na další a na spoustu krásných knížek se kterými se i touto cestou seznámí.

Článek o akci najdete Krkonošském deníku >> zde <<.

Bc. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol