ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V rámci šablon z OPVV, které financuje EU, mohlo vedení školy před Velikonocemi nabídnout svým kolegům tentokrát vzdělávání výjimečně "na úrovni" v krásném prostředí  Lázní Bělohrad. Do tří dnů bylo rozloženo 24 hodin intenzivní výuky v tématech inkluze, čtenářské gramotnosti, matematické i jazykové dle oborového zaměření, avšak v mezičase si mohli všichni dopřát relaxace v nabídce hotelového wellness, či příjemné procházce okolo přilehlého rybníka se spoustou vyřezaných pohádkových postav. Část jednoho odpoledne byla věnována také procházce po městě s průvodcem, připomínce slavných rodáků, tudíž o vzdělání a zážitky po všech stránkách nebyla nouze. Konečně si také učitelé mohli užívat vzdělání s pocitem VIP hostů v luxusních podmínkách.

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol