ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

   V závěru roku 2013 byl Ministerstvem školství, mládeže a kultury vyhodnocen dotační program Podpora implementace etické výuky v základních školách. Z celkového počtu 173 přijatých žádostí bylo podpořeno 31 škol. Naší základní škole se podařilo umístit na 6. místě a získala tímto pro rok 2014 finanční podporu ve výši 51 400,-Kč. 

Mgr. Stanislava Vojtíšková

celkové vyhodnocení

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol