ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 18. 3. nás navštívila zástupkyně Státního zdravotního ústavu z Prahy paní Mgr. Marcela Krunclová, aby nám sdělila potěšující zprávu.

Naše škola úspěšně obhájila svou certifikaci v programu „Škola podporující zdraví". Dá se říci, že jsme obstáli na výbornou, jak dokládá přiložený posudek. Stojí tedy před námi opět čtyřleté období činností a projektů, které budou vycházet nových vytyčených cílů našeho projektu, jenž směřuje k podpoře nejen fyzického, ale i psychického zdraví našich žáků. Po důkladném zhodnocení předcházejícího čtyřletého období a posouzení všech úspěchů, ale i neúspěchů, z nichž je nutno se poučit, jsme mohli konkrétními plány do budoucna nasměrovat vizi naší školy na další roky. Rodiče se mohou s naším projektem blíže seznámit přímo ve škole či si jej na požádání zapůjčit v ředitelně.

 Mgr. Stanislava Vojtíšková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol