ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 Zápisy dětí do prvních ročníků základních škol
na školní rok 2015/2016

 

  ve středu  11. února 2015         od 12,00 hodin do 18,00 hodin

a

  ve čtvrtek  12. února 2015        od 12,00 hodin do 16,00 hodin

 

Dle obecně závazné vyhlášky města Dvůr Králové nad Labem č. 2/2014 byly stanoveny tyto ulice jako spádová oblast pro naši školu:

3) Školský obvod Základní školy Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Máchova 884

Antonína Wagnera, Blahoslavova, Bratří Čapků, Čechova, Do Polí, Fibichova, F.L.Věka, Halíkova, Hlávkova, Chelčického, Jiráskova, Klicperova, Krkonošská, Máchova, Na Vyhlídce, Nedbalova, Nerudova, Nový Vorlech, Okružní, Pod Hřištěm, Pod Lesem, Puchmajerova, Purkyňova, Soukupova, Spojených národů, Štítného, Thámova, Nová Tyršova, Verdek, Vorlech, Vorlešská, Vrchlického, Zeyerova.

 

Stanovená kriteria pro přijetí žáků:
 
1. spádová oblast a sourozenec na škole

2. spádová oblast

3. sourozenec na škole

4. pořadí při zápisu

5. ostatní

 

Další informace čtěte zde

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol