ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Vážení rodiče, milé děti, omlouváme se za komplikace způsobené s obsluhou stravovacího systému. Dne 23. 10. 2012 byla výše kreditu u žáků opravena.

Prosíme o kontrolu kreditu a v případě nesrovnalosti se prosím obraťte na třídního učitele. (Kontrolu můžete provést pomocí kiosku nebo webové aplikace – v obou případech přes tlačítko historie, které zobrazí objednaná jídla za jednotlivé měsíce).

vedení školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol