ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 28. března si kromě svátků velikonočních připomínáme také výročí narození českého pedagoga JANA AMOSE KOMENSKÉHO!

Žáci si toto výročí mohli připomenout již s předstihem v úterý 22. března akcí Učí žáci. Žáci měli opět týden na přípravy své vyučovací hodiny samostatně nebo s učiteli. Nejlépe tuto možnost využili naši páťáci. Některé hodiny byly připraveny zajímavě a byly pro žáky poučné. Takové přípravy jistě daly našim mladým učitelům hodně práce, jiné hodiny byly méně zdařilé.
V 5. A učily matematiku Karolína Bartošová a Sára Bernartová, učit český jazyk si vyzkoušely Markéta a Pavlína Žižkovy, přírodovědu Kryštof Karban, Kateřina Kubíčková a Šimon Janák a na hudební výchovu se nachystali žáci Dita Flídrová, Andrea Langerová a Lukáš Vyšohlíd.
V 5. B hodinu vlastivědy připravili žáci František Pýcha, Matěj Mareček a Terezie Klímová, matematiku učili Jan Broum, Michal Pavlík a Matěj Mareček, přírodovědu Jan Vancl a na český jazyk se nachystala děvčata Kateřina Grigoriadu a Anna Mádlová.
V 8. B si hodinu fyziky připravili Filip Charvát a Kryštof Polák, při tělesné výchově se v roli rozhodčího fotbalu ocitl Matěj Vyšohlíd a v 9. třídě se na přírodopis připravil Aleš Weigl, který se chopil tématu o usazených horninách. 

Žákovský parlament

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol