ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

(článek převzatý z Novin královédvorské radnice)

Zástupci královédvorských škol se již počtvrté sešli na studentském zastupitelstvu, které se uskutečnilo 7. ledna na městském úřadě. Ve skupinkách vymýšleli a malovali logo, které bude reprezentovat program rozvoje města v letech 2016–2022. Z devíti návrhů vybrali jeden, který je graficky zpracován.

Autorem je Ondřej Vaněk (Gymnázium Dvůr Králové nad Labem). Také se dohodli na mottu „Rozvoj města, naše budoucnost“, jež bude patřit již zmíněnému programu. Autorkami jsou Denisa Brokešová a Nikola Antošová (SŠIS Dvůr Králové nad Labem). 
Na příští schůzce budou rozhodovat, kam se umístí nové hřiště, nebo které se rozšíří za každoroční příspěvek na hřiště.

Petra Šotolová členka studentského zastupitelstva Dvůr Králové nad Labem

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol