ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V říjnu jsme si připravili plán našich akcí a společně s učitelkami výtvarné výchovy jsme připravovali výzdobu školy k podzimnímu svátku Halloween.

O Halloweenu ve škole jsme již psali na naší nástěnce a doplnili fotkami. Dále jsme připomněli státní svátek 28. října – Den vzniku samostatného československého státu. Tradičně jsme zahráli písničku všem říjnovým oslavencům.

V listopadu jsme opět na naší nástěnce psali o dalším významném státním svátku 17. listopadu – Den boje za svobodu a demokracii. Opět jste si zde mohli přečíst, kdo slaví svátek a narozeniny, a ze školního rozhlasu opět zazněla písnička. Hlavně jsme se ale chystali na Čertoviny, protože jedno stanoviště – Chemická kouzla budeme mít na starosti.

Mgr. Marta Mokrá

zp 10

zp 11

zp 12

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol