ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V říjnu jsme si připravili plán našich akcí a společně s učitelkami výtvarné výchovy jsme připravovali výzdobu školy k podzimnímu svátku Halloween.

O Halloweenu ve škole jsme již psali na naší nástěnce a doplnili fotkami. Dále jsme připomněli státní svátek 28. října – Den vzniku samostatného československého státu. Tradičně jsme zahráli písničku všem říjnovým oslavencům.

V listopadu jsme opět na naší nástěnce psali o dalším významném státním svátku 17. listopadu – Den boje za svobodu a demokracii. Opět jste si zde mohli přečíst, kdo slaví svátek a narozeniny, a ze školního rozhlasu opět zazněla písnička. Hlavně jsme se ale chystali na Čertoviny, protože jedno stanoviště – Chemická kouzla budeme mít na starosti.

Mgr. Marta Mokrá

zp 10

zp 11

zp 12

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol