ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Hned druhý školní den jsme zahráli ve školním rozhlasu písničku pro všechny žáky naší školy, kteří měli během prázdnin narozeniny a svátek.

Dalším naším úkolem byly volby nových zástupců do žákovského parlamentu na nový školní rok za jednotlivé třídy druhého stupně. Nejprve ve svých třídách mluvili žáci se svými třídními učiteli o práci člena parlamentu, jaký by měl být jejich zástupce a co do něho očekávají. Vlastní volby pak proběhly buď anonymně vhozením volebního lístku do "urny" během velké přestávky, kde na klidný průběh voleb dohlížela komise složená z členů loňského parlamentu, nebo volba členů proběhla ve třídách za dohledu třídních učitelů a ti výsledky předali koordinátorovi ŽP.

Složení parlamentu: 6. A:  Natálie Jonešová a Jiří Rada, 6. B:  Matěj Vyšohlíd a Tadeáš Paťava, 7. Jana Heřmanská a Oldřich Boháč,    8. Alena Pavlasová a Matěj Stříbrný, 9. Denisa Matějková a Anna Voňková

Na dvou prvních krátkých schůzkách parlamentu jsme diskutovali o programu a činnosti parlamentu ve školním roce 2013/14 na naší škole. V průběhu září zazněla písnička i pro zářijové oslavence.

koordinátor Marta Mokrá

zp01

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol