ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Na začátku měsíce jste si opět mohli přečíst na naší nástěnce, kdo tento měsíc slaví narozeniny nebo svátek a zahráli jsme všem oslavencům písničku jako dárek.

Písničkami jsme pokračovali na Mikuláše, kdy jsme si během velké přestávky zpříjemnili den vánočními hity od Johna Lennona a Bobby Helms, od skupiny Wham! a hitem z filmu Love Actually. Na Mikuláše jsme vyhlásili "Čepičkový den" a kdo měl chuť, mohl očekávat příchod Mikuláše do školy v klasické červené čepičce s bílou bambulkou. Všichni účastnění si udělali na památku fotku.

koordinátor ŽP Mgr. Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol