ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

16. listopadu proběhla tradiční soutěž v Hlušicích „Já už to znám, umím....“

Po dvouleté covidové pauze se sjelo k Novému Bydžovu 28 základních škol z širokého okolí, počet žáků se vyšplhal až na 500.

Naši školu zastupovalo 19 žáků devátých tříd. Soutěžili v několika kategoriích a byli úspěšní. Mohli si vyzkoušet poznávání koření, ryb, rostlin, bylinek, výměnu pneumatiky na čas, test z dopravní výchovy aj.

První místo jsme získali v kategorii Mladý myslivec - Oliver Paťava, Mladý zahradník - Elen Faltysová, třetí místo v kategorii Mladý krejčí - Kateřina Strnadová, páté místo v kategorii Mladý myslivec – Sabina Stejskalová.

Žáci si mohli prohlédnout dílny a prostory jedné z největších řemeslných škol v okolí.

I pro vyučující byl přichystaný program - prohlídka firmy OK zahrady a ukázka práce dálniční policie.

Dále jsme získali ocenění zřizovatele za dlouhodobou spolupráci.

Děkujeme za vzornou reprezentaci všem žákům naší školy.

J. Šecová, I. Codrová

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol