ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

„Co děláte v sobotu ve škole?", ptala se paní malého školáka. „ Přece jdu vyrábět netopýra a veverku a taky pro mamku podzimní věneček s barevnými listy a krásný, plstěný závěs plný jablíček a dýní."

Všechny tyto krásné podzimní věci si děti mohly vyrobit na tradičních podzimních dílničkách v sobotu 4.10. Účast byla opět hojná. Akce se zúčastnilo kolem šedesáti prvostupňových dětí a opět se velmi vydařila. Všichni měli radost z pěkných výrobků, kterými si děti podzimně vyzdobily své domovy. Těšíme se zase na další dílny a to vánoční. Poděkování dozajista patří paním vychovatelkám a učitelkám, které dětem dílny připravily a s výrobky pomohly. 

Mgr. Šárka Ruprichová

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol