ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V sobotu 14. 10. bylo ve škole zas celé dopoledne rušno. Přihlášených 55 dětí úderem deváté hodiny rozšvitořilo pusté chodby

a plynulé střídání na jednotlivých stanovištích probíhalo hladce a v pohodové náladě. Protože se blíží Halloween, nesměli chybět ani duchové a dýně. Za výrobky se děti opravdu nemusely stydět. Domů si odnášely krásné výzdoby do oken i dveří, zápich do květináče možná postraší i domácí květenu, ale trojrozměrné sovy na vchodových dveřích jistě moudře nakonec každou domácnost uchrání. Dílny v družině již mají svou tradici a zájem o ně neklesá, tudíž se těšíme už na další, tentokrát zimní tvoření.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol