ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 14. 10. bylo ve škole zas celé dopoledne rušno. Přihlášených 55 dětí úderem deváté hodiny rozšvitořilo pusté chodby

a plynulé střídání na jednotlivých stanovištích probíhalo hladce a v pohodové náladě. Protože se blíží Halloween, nesměli chybět ani duchové a dýně. Za výrobky se děti opravdu nemusely stydět. Domů si odnášely krásné výzdoby do oken i dveří, zápich do květináče možná postraší i domácí květenu, ale trojrozměrné sovy na vchodových dveřích jistě moudře nakonec každou domácnost uchrání. Dílny v družině již mají svou tradici a zájem o ně neklesá, tudíž se těšíme už na další, tentokrát zimní tvoření.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol