ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Od jarního sběru jste nasbírali 40 kilogramů víček od PET lahví a pro školu tak získali 160 Kč.

Společně se sběrem papíru jsme je předali do sběrny pana Žižky. Děkujeme všem žákům a jejich rodičům za sběr víček a samozřejmě pokračujeme ve sběru. V období květen - listopad 2015 za sběr víček jmenovitě děkujeme:
Tereze Šotolové, Adamovi Justovi, Lucii Kašparové, Lucii Piklové, Davidu Broumovi, Míše Karáskové, Dominiku Spejchalovi, Jakubu Zemkovi, Danielu Brdičkovi, Matěji Dubickému, Vendule Jarolímkové, Tomášovi Jarolímkovi, Pavlíně Jansové, Tereze Jansové, Richardu Kvášovskému, Denisi Královi, Tomáši Landovi, Robertu Žunovi a Šimonu Wagnerovi
Víčka noste dál do sborovny v 1. patře a sáček nezapomeňte označit jménem žáka a třídou. 

za žákovský parlament Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol