ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Upozorňujeme všechny žáky a veřejnost na sběrovou akci, která proběhne od 20. do 31. října 2014. Papír můžete odevzdat ve škole nebo odvézt přímo do sběrny ve Verdeku k p. Žižkovi. Nahlásit, že je to pro školu Podharť. On si zapíše jméno žáka a třídu a hmotnost odevzdaného papíru.

Sbírka šatstva
Naše škola se zapojuje do každoroční sbírky šatstva Diakonie Broumov. Čisté a nepotřebné šatstvo prosím noste k panu školníkovi či do původního vchodu budovy v zavázaných igelitových pytlích do 25.10. -  prodlouženo do 31. 10.

Děkujeme Mgr. S. Vojtíšková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol