ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Od začátku školního roku se naše škola usilovně podílela na sběru plechovek a alobalu. Soutěž byla ukončena 14. dubna.

Nasbíraný materiál jsme po celý rok pilně třídili - především 6. B, 8. a 9. tř., abychom se mohli dne 23. 4. zúčastnit vyhodnocení 7. ročníku soutěže STŘÍBRNÁ ZEMĚKOULE. Po namáhavé a zdlouhavé práci sbírání alobalu a plechovek, jsme se umístili na krásném 2. místě s 35,300 kg sběru!
Za pečlivé sbírání alobalu a plechovek děkujeme všem žáků a také rodičům, kteří svým dětem určitě pomáhali.

Za organizaci akce I. Codrová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol