ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 11. 4.-20. 4 od 7:00 do 15:00 pořádá naše škola sběr papíru. Vy všichni, kteří se chcete zbavit starých novin a časopisů, máte možnost spolupodílet se na této akci.

Způsob je velice jednoduchý. Buď můžete dopravit sběr kdykoli v uvedém čase do naší školy, nebo stačí zavolat na tel. číslo 499620190 či 731579633 a my si tento papír sami od Vás rádi odvezeme. Větší množství je možné přepravit přímo k panu Žižkovi - sběrna Verdek, cena bude škole přičtena.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol