Po velmi úspěšné sérii loňských příměstských táborů tu pro Vás máme i letos na výběr z dalších 12ti míst, které mohou Vaše děti o letních prázdninách navštívit.

tabory 2024

Každý tábor má svůj individuální program, každý je jiný a jinak zaměřený. Některý je sportovní, jiný taneční, další pak umělecký, kreativní, čtecí, hrací a dokonce i farmářský...

Určeny jsou pro děti od 6-15 let a konají se nejen ve Dvoře Králové nad Labem, ale i v Bílé Třemešné či Nemojově, aby i děti z okolních obcí měly možnost lepší dostupnosti.

REGISTRACE probíhá do 29. 2. 2024 výhradně přes web, a to na tomto odkazu: https://maskd.cz/primestske-tabory-mas-kralovedvorsko/.

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.