ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 13. a 14. září trávili první dny školy žáci 5. tříd v krásném prostředí Borovičky v Podkrkonoší.

Po propršené středě a noci na čtvrtek jsme ani nedoufali v krásné počasí, ale během čtvrtečního dopoledne se počasí umoudřilo a my trávili téměř všechen volný čas v přírodě, v nedalekém lese s nádhernou vyhlídkou na Sněžku a Černou horu, při projížďce na koni, návštěvě krásného gotického kostelíka, návštěvě na statku s domácími užitkovými zvířaty, na zahradě a sportovišti areálu.

Sportovní hry venku, ale i skupinové společenské hry v místnosti a hlavně možnost být spolu téměř dva dny nepřetržitě, to vše nás hodně sblížilo. Noví žáci našli své místo v třídním kolektivu a všichni v tom momentě zapomněli, jaké mají označení na štítku své třídy, zda A či B. A to bylo cílem našeho pobytu. Jsme jedna velká parta kamarádů a těšíme se na další společné akce.

Mgr. Elena Lahučká, tř. uč. 5. A

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol