ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V únoru jsme psali o charitativní akci „Sněhuláci pro Afriku“, které se účastnila i naše škola a proto nás těší,

že se dobrá věc podařila.  viz:  Děti stavěly Sněhuláci pro Afriku

 

Milí patroni Sněhuláků pro Afriku,
hlásím se s aktuální zprávou, že včera jsme naložili a do Gambie vyrazili další dva kontejnery se 701 koly, lékárničkami, spoustou učebních pomůcek.... V listopadu se pak budou rozdělovat na místě do jednotlivých škol. Tyto dva kontejnery jsou ještě zaplaceny z námi všemi postavených sněhuláků. Moc vám tedy ještě jednou děkuji, přikládám pár fotek, více jich najdete na fb sněhuláků nebo přímo na fb Kol pro Afriku. Po následné africké misi pošlu také fotky z předávky v Gambii. Přeji vám krásný podzim a těším se v zimě třeba zase při společném stavění. Výzvový mail budu posílat začátkem prosince a už se na akci moc těším.

Michaela Böhmová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol