ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V sobotu 15. září se konal první výlet prvňáčků se školní družinou. Vydali jsme se na letiště Žireč, kde se konal "Den otevřených dveří" k příležitosti 80 let létání na Královédvorsku.

Program byl opravdu bohatý: letecké modely, skupinové seskoky parašutistů, letová ukázka Gripenů, letecká akrobacie a mnoho dalších. K dobré náladě přispěl i doprovodný program – vystoupení mažoretek, veterán car club, předvedení zásahu Policie ČR, možnost svezení se na koních či sladká ochutnávka čokolády Carla. Vyzkoušeli jsme i letecké modely a airsoft.

Všem zúčastněným dětem se výlet moc líbil a už se těší na příští akci.

Markéta Hošková, vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol