ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci druhých tříd ze ZŠ Podharť navštívili dne 18. 9. 2012 městskou knihovnu Slavoj u příležitosti slavnostního KLÍČOVÁNÍ.

Děti přivítala princezna, kterou zanedlouho unesl před očima dětí zlý zloduch Nečterád. Pomocí kouzelných tří vět, které děti složily a zároveň přečetly, vysvobodily princeznu z říše Nečteráda. Osvobozená princezna dětem poděkovala a odměnila je kouzelným klíčem k otvírání všech knih. Na závěr děti přesvědčily Nečteráda, aby konečně začal chodit do školy a naučil se číst. Příjemně prožité dopoledne v knihovně se dětem velmi líbilo. Všichni se už těšíme na další listopadové setkání.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol