ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 3.6 a 4.6 jsme jeli na školní výlet do Krkonoš. Sraz byl na autobusovém nádraží.  Odtud jsme jeli do Choustníkova Hradiště,

kde jsme přestoupili a jeli do Jánských Lázní.   Z  Jánských Lázní jsme šli na naši první odpočinkovou zastávku jménem Modrokamenná bouda. Z Modrokamenné boudy jsme šli na vyhlídku stejného jména. Z vyhlídky jsme šli na Pardubické boudy, které byly o 1,5 km dál. Z Pardubických bud jsme se šli podívat na Černohorské rašeliniště, kde bylo také mnoho vyhlídek, ze kterých byl krásný rozhled směrem ke Sněžce. Potom nás už čekala jenom Kolínská bouda, kde jsme se unavili skákáním na trampolíně, o kterou byl velký zájem, pak již naše chalupa Na Lučinách nebyla o moc dál. Tam jsme se ubytovali, šli na večeři a poté na další zajímavou rozhlednu jménem Hnědý vrch. Když jsme se vrátili na chalupu, ještě jsme opékali špekáčky a šli spát. Druhý den jsme brzy ráno vyšli směrem na Liščí horu, odtud jsme viděli zamlženou Sněžku. Čas rychle plynul a mysleli jsme si, že autobus nestihneme, ale vše dopadlo na výbornou. Potom jsme už jeli domů a těšíme se na další podobný výlet. A také moc děkujeme paní učitelce Codrové a Novotnému za pěkný výlet. 

Dominik Linda a Filip Charvát, žáci 7. B 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol