ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Třída 6. A se rozhodla strávit svou školu v přírodě v Olešnici v Orlických horách. Vyrazila hned ve středu brzy ráno na cestu,

během přesunu na ubytovnu stihla navštívit pevnost v Dobrošově, a až v podvečer dorazila do cíle – do chaty Juráška, v níž byli žáci ubytováni v útulných chatičkách. Druhý den pobytu jsme všichni absolvovali pěší túru kolem polských hranic, při níž některým z nás došly síly. Původní výlet, naplánovaný na třetí den, se k nemalé radosti změnil v soutěžní dopoledne, při němž jsme užili spoustu zábavy a legrace. Utkali jsme se v běhu na sjezdovku, turnaji v ping pongu, následoval match ve hře Ubongo a ve střelbě na koš. Soutěžní odpoledne bylo následně vyhlášeno a celkoví vítězové i vítězové jednotlivých kategorií odměněni sladkými cenami. Domníváme se, že z celého výletu však žákům nejvíce zůstane v paměti závěrečná diskotéka, na níž nechyběly světelné efekty ani umělá mlha, která nás všechny obklopila. V sobotu jsme se plni dojmů přemístili do svých domovů a na zážitky z výletu budeme všichni dlouho vzpomínat.

Mgr. Pavla Vojtíšková, Mgr. Kateřina Křivánková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol