ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Poslední návštěva prvňáčků knihovny Slavoj v letošním školním roce měla velký úspěch. M. Voňková četla školáčkům úryvky z knihy Robinson Crusoe od Jany Eislerové. Prvňáčkům se čtení tak líbilo, že ani nedutali. Za odměnu si prohlédli Zvířátka, která v knihovně jsou. Děkujeme p. M. Voňkové a těšíme se na další návštěvu v dalším školním roce. 

ŠD 1. tříd 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol