ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

 Vážení rodiče, zveme Vás na výstavu prací žáků školy na téma "Šťastné dítě v rodině".Výstava probíhá v prostorách Městského úřadu v prvním patře do 15. června. Prosíme Vás o hodnocení prací dětí na základě kterého proběhne vyhodnocení výtvarné soutěže 24. června. 

Mgr. Marta Mokrá, metodik prevence

Pozvánka  >>> ZDE <<<

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol