ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 1. 6. 2015 na Den dětí se 6. B s p.uč. Lenkou Paťavovou a p.vych. Nikolou Prouzovou vydala na školní výlet.

Autobusem jsme dojeli do Pece pod Sněžkou, odkud jsme si vyšlápli Obřím dolem na Sněžku. Cesta byla plná zážitků. Na nejvyšším vrcholu pěkně foukalo, a tak jsme se zastavili na horký čaj v České Poštovně. Ze Sněžky jsme došli skrze rašeliniště až na Luční boudu, kde jsme se ubytovali. Po chvilkovém odpočinku jsme ještě vyrazili na procházku na Výrovku a zpět. Cestou jsme si užívali poslední sníh. Na Luční boudě nám dali výtečnou večeři. Po ní jsme měli přednášku o historii Luční boudy a prohlédli jsme si místa, kam se běžný turista nedostane. Zajímavé byly sádky s pstruhy. Druhý den jsme si po vydatné snídani zabalili své věci a cestou podél Bílého Labe jsme došli až do Špindlerova Mlýna, odkud jsme jeli autobusem domů. Sice jsme ušli hodně kilometrů, ale moc jsme si to užili. 

žáci 6. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol