ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 14. A 15. května 2015 se třída 4. B zúčastnila výletu na Malou Skálu. Děti navštívily několik historických památek

- hrad Frýdštejn, Malý a Velký Panteon, prozkoumaly Drábovnu i okolí. Dozvěděly se také spoustu důležitých informací o životě na hradu a o tehdejších majitelích. Také poznaly zblízka a na vlastní kůži řeku Jizeru. Výlet se vydařil díky dobré partě a krásnému počasí. 

Mgr. Šárka Ruprichová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol